+48 504 066 471

Firma AUTO – PROTECT powstała 1992 roku.

Początkowa działalność firmy polegała głównie na zabezpieczaniu pojazdów przed kradzieżą. Zajęliśmy się również zabezpieczaniem obiektów poprzez montaż i konserwacje systemów alarmowych, kamer przemysłowych .

Jako jedyni w regionie wystawiamy zaświadczenia o skuteczności zabezpieczeń przeciwkradzieżowych, potrzebne dla firm ubezpieczeniowych.

Uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach stale podnosimy nasze kwalifikacje. Świadczą o tym stosowne certyfikaty, licencje, dyplomy.

Posiadamy szeroką wiedzę i duże doświadczenie techniczne, również w zakresie elektromechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej. Nasz serwis jest bardzo dobrze wyposażony w profesjonalny system diagnostyczny do komputerowej diagnozy pojazdów jak i system kontroli instalacji i akumulatorów wszystkich marek samochodów. Pełna oferta w zakładce ,,usługi,, informacje o aktualnych promocjach i nowościach na facebooku.

Dysponujemy dużym wyborem sprzętu Car Audio i CB, który montujemy i służymy wszelka radą, pomocą i serwisem.

Jednak naszym największym osiągnięciem jest liczne grono zadowolonych klientów, których każdorazowo traktujemy w sposób indywidualny, dopasowywując się do ich potrzeb i możliwości. Jednocześnie gwarantujemy najwyższą jakość i fachowość świadczonych usług.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszej firmy, a my dołożymy wszelkich starań, aby spotkanie przyniosło wymierne korzyści i zadowolenie.

rss
Карта