+48 504 066 471

Главная Новости

Firma CLEOPARTNER: praca jako taksówkarz lub kurier

Опубликовано: 21.08.2022

Bycie taksówkarzem ma wiele zalet, ale są też wady. Jednym z głównych negatywnych czynników jest to, że za wynajem samochodu w firmie trzeba dopłacać z zarobków, a czasami środki te, szczerze mówiąc, wcale nie są małe. Dodatkowo, jeśli samochód zostanie uszkodzony z winy kierowcy, należy ponownie wyjąć portfel.

praca jako taksówkarz lub kurier

Dzisiaj ten problem można rozwiązać, korzystając z własnego samochodu do pracy. Wiele firm chętnie decyduje się na taką współpracę, umieszczając nawet reklamy na swoich samochodach osobowych lub dokonując odpowiedniej kolorystyki. Na przykład polski projekt Partner Uber Warszawa https://www.cleopartner.com/pl stale zaprasza zainteresowanych kierowców, którzy chcą pracować dla taksówek lub kurierów.

Jak rozpocząć pracę tutaj

Właściwie to bardzo proste. Wystarczy zgłosić się do firmy, posiadać odpowiednie prawo jazdy kat. B oraz zaświadczenie lekarskie. Zbieranie innych niezbędnych dokumentów jest podejmowane przez firmę, jeśli jesteś do tego odpowiedni.

Pożądane jest posiadanie własnego samochodu spełniającego wymagania techniczne, ale jeśli go nie masz, możesz wypożyczyć samochód. Nawiasem mówiąc, ceny wynajmu tutaj nie są wysokie.

praca jako taksówkarz lub kurier

Ponadto musisz mieć ukończone 18 lat i posiadać smartfon z dostępem do Internetu. Samochód musi być czterodrzwiowy z kierownicą po lewej stronie.

W ciągu jednego dnia będziesz mógł wyruszyć w swoją pierwszą podróż i (co najważniejsze) zacząć zarabiać codziennie. Co więcej, pierwszy tydzień dla debiutującego kierowcy będzie całkowicie darmowy.

Główne korzyści ze współpracy z CLEOPARTNER

Są odczuwalne niemal natychmiast:

  • możliwość automatycznego wypłacania wynagrodzenia każdego dnia;
  • firma płaci za podróże bezgotówkowe;
  • obliczenie jest dokonywane bez VAT;
  • Pomoc techniczna 24/7

Oczywiście na początku będą pewne wątpliwości. Na przykład może się wydawać, że częste i długie podróże (a firma obsługuje osiem miast w Polsce) rujnują Twój ulubiony samochód. Nie należy jednak zapominać o stałej kontroli technicznej specjalistów firmy nad jej stanem. A potem – po pewnym czasie będziesz mógł tu zarobić na drugi nowy samochód, jest to możliwe.

praca jako kierowca w Polsce

Niektórzy ludzie są zmęczeni rozmowami z pasażerami. Co więcej, niektórzy dowiadują się o własnym braku towarzyskości dopiero w takiej pracy. Są dwa wyjścia. Pierwszym z nich jest nauczenie się słuchania innych. Drugim jest pójście do pracy jako kurier w tej samej firmie. Tam też nie pozostaniesz w przegranym.


rss